Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı evinde ağırlayan Zülfiye nine, TOGG’a bindiğinde gözyaşlarını tutamadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı evinde ağırlayan Zülfiye nine, TOGG’a bindiğinde gözyaşlarını tutamadı.

ANTALYA – Geçen yıl Aralık ayında Kumluca’da meydana gelen sel felaketinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı evinde ağırlayan 75 yaşındaki Zülfiye Ceylan, Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’a bindiğinde gözyaşlarını tutamadı.

Antalya’nın Kumluca ilçesinde geçen yıl aralık ayında meydana gelen sel felaketinde zarar gören iş yerlerini ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, selde zarar gören pideciyi ziyaret ederek, dükkanda bulunan Zülfiye Ceylan’ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ile telefonda görüştürdü. erdoğan Bu görüşmeden günler sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zülfiye Ceylan’ın evine konuk oldu. Zülfiye Nine hazırladığı pide ve dürümleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a takdim ederken, “Allah’a şükürler olsun ki onları evimde keyifle, mutlulukla ağırladım” sözlerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan aşkıyla bir anda Türkiye’nin gündemine gelen Zülfiye Ceylan, ilçede sergilenen ilk yerli ve milli otomobil TOGG’u görmek için evinden kalktı. TOGG’a binen Ceylan gözyaşlarını tutamadı. Ceylan’ı vatandaşlar teselli etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu