Ekonomi

Forum Trabzon, Doğu Karadeniz Bölgesi’nin önde gelen alışveriş merkezidir.

Avrupakent Gayrimenkul Geliştirme AŞ Genel Müdürü Muhsin Erkoç, Mart 2022’de devraldıkları Forum Trabzon’un Karadeniz Bölgesi’nin sayılı alışveriş merkezlerinden biri ve Doğu Karadeniz Bölgesi’nin tek başına lideri olduğunu söyledi.

Erkoç, Ortahisar ilçesindeki bir otelde düzenlediği basın toplantısında, belediyenin 72 bin metrekarelik alana kurulu alışveriş merkezini devralmasının ardından daha önce öngöremedikleri pek çok şeyle karşılaştıklarını ifade etti.

Binanın fiziki durumuna müdahale edilmesi gerektiği düşüncesiyle çalışmalara başladıklarını anlatan Erkoç, izolasyondan otopark giriş çıkışlarına, aydınlatmadan temizliğe kadar mevcut sorunları çözmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Erkoç, alışveriş merkezinin kuzey tarafında yaklaşık 500 araçlık çok katlı otopark projesinin yasal gerekçelerle iptal edildiğini belirterek, bu süreçte yaşananları aktardı.

Erkoç, inşa edilecek yeni “Alışveriş Sokağı” projesi ile çok sayıda gence istihdam sağlanacağını ve AVM’de birçok yeni markanın hizmet vereceğini söyledi. söz konusu.

Erkoç, Forum Trabzon Müdürü Caner Sabaner ile Kiralama ve Pazarlama Müdürü Elif Erbölükbaş’ın katıldığı toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

iskilipajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu