Haber

Kayseri Hacılar’dan meclis toplantısı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Hacılar Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen ve 12 unsurun görüşülerek karara bağlandığı toplantıya başkanlık eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, alınan kararların Hacılar ilçesi için hayırlı olmasını diledi.

Meclis toplantısı öncesi konuşan Önder Özdoğan, “İlçemizde güzel bir açılışa daha şahit olduk. Belediyemiz iş birliği ile inşa edilen ve Büyükşehir Belediyemiz tarafından işletilecek olan Halit Özkaya Kütüphanemizi rahmetli kardeşimiz Halit Özkaya’nın değerli eşi ve çocukları ile Büyükşehir Belediye Başkanımız ve protokolümüzün katılımıyla hizmete açtık. 1.200 metrekarelik bir kütüphanede 25 bin fiziki kitap, 22 bin dijital kitap ve 3.000 sesli kitaptan oluşan çok modern ve konforlu bir kütüphaneyi ilçemize kazandırdık.

Gençlerimiz Ramazan ayı boyunca 09:00-18:00 saatleri arasında, Ramazan ayından sonra ise 09:00-22:00 saatleri arasında yararlanabileceklerdir. Çay ve çorba ikramı da olacak. İnşallah bayramdan sonra da açılışlarımız devam edecek. Bu anlamda yenilenen ve modernize edilen kapalı spor salonumuzun, ilçemizin hatırası olacak Kent Müzemizin ve Kur’an kursumuzun da açılışını yapacağız. İnşallah bu yaz sonunda hükümet binamız tamamlanmış olacak. Baharla birlikte rutin faaliyetlerimize devam edeceğiz. Katılan herkese teşekkür ederim.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu