Yaşam

Hollywood kalem grevi: ‘Stranger Things’ ve ‘Blade’in yeni sezonu ertelendi

HollywoodSenaristler 15 yıllık elenmenin ardından greve gitti. yazarların çarpmakİkinci haftaya girerken bazı setlerde kalemler ve kameralar çalışmayı bıraktı.

Hollywood’un en büyük yapımlarından bazıları da belirsizlik içinde kaldı. Şu anda yapım aşamasında ve merakla bekleniyor Yabancı şeyler‘dizinin son sezonu ve yapımcılığını Marvel üstleniyor’ bıçak ağzı’ sinema da bu projelerin ortasında.

Stranger Things’in yaratıcıları Duffer kardeşler, sosyal medya hesaplarından hayal kırıklıklarını dile getirerek, sevilen dizinin yapımının durma noktasına geldiğini duyurdu.

Duffer kardeşlerin ifadesinde, “Umarım yakında adil bir anlaşmaya varılır ve hepimiz işe dönebiliriz”ifadeler yer aldı.

https://twitter.com/DiscussingFilm/status/165495602911566337

Marvel ayrıca Mahershala Ali’nin vampir avcısı olarak yer aldığı süper kahraman filminin yapımına grev bittikten sonra devam edileceğini duyurdu.

Saldırı ABD’de gece geç saatlerde yayınlandı. komedi programlarıdahil olmak üzere canlı televizyondaki birçok programı durdurmayı başararak büyük bir etki yarattı.

Grev değerli için patlayabilir

Grevin Hollywood’a maliyeti 2 milyar dolarbulabileceğim belirtilmiştir.

Amerika Yazarlar Birliği, Hollywood’a yılda 430 milyon dolara mal olabilecek “adil bir anlaşma” çağrısında bulunuyor.

Bu arada grev devam ederken HBO’nun Game of Thrones uyarlama dizisi “Ejderhanın Evi”ve Amazon “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri”Bazı yapımlar yazarları olmadan çekime devam edecek.

tonya-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu